Działający w Zatorze szczep "Kontynet" zaprasza na wydarzenie związane z obchodami 81 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
1 sierpnia na zatorskim Rynku zaplanowano grę o Powstaniu, uczczenie godziny "W" oraz ognisko dla zuchów i harcerzy.
Przypominamy, że jak co roku o godzinie "W", czyli o godz. 17:00 zabrzmią w całym kraju strażackie syreny.

