Nowy utwór Marcina Jureckiego. Artysta z Piotrowic nakręcił teledysk w naszych okolicach.

Utwór powstał na bazie mojego pomysłu, który przyniosłem na jedną z prób, a potem wspólnie z Jakubem Panewką (gitara) oraz Mateuszem Moskalem (pianino) rozwijaliśmy ten pomysł podczas kolejnych prób w Czecho-Sound w Czechowicach-Dziedzicach. Proces aranżacji oraz nagrywania odbywał się w WallyStudio w Pszczynie gdzie razem z Michałem Walą udało nam się uzyskać finalny efekt, którego możecie teraz słuchać. Wsparcie oraz pomysły Kuby, Mateusza i Michała miały ogromne znaczenie w tworzeniu się tej piosenki. Są oni  dla mnie nieocenioną pomocą i wsparciem w mojej muzycznej drodze.


Tekst utworu "To Co Czujesz" powstał na bazie moich osobistych przeżyć, doświadczeń i obserwacji. Nie chcę narzucać o czym konkretnie opowiada ta piosenka, ponieważ każdy może interpretować ten tekst i utwór na swój sposób i każda z tych interpretacji będzie prawdziwa i na swój sposób inna dla każdego ze słuchaczy.


Teledysk został stworzony przez Mateusza Miłosia (Miło Się Patrzy) oraz Marysię Wojewodzic. Myślę, że razem udało nam się stworzyć ciekawe wideo z fajnym, letnim klimatem. W teledysku, głównie za sprawą Marysi, za co jestem jej bardzo wdzięczny zostały ukryte różne alegorie i metafory, które mogą być dla oglądających ciekawym punktem do interpretacji lub zastanowienia się nad wielowymiarowością niektórych kadrów.


Chciałem serdecznie podziękować wszystkim tym którzy pomogli mi stworzyć ten utwór. Jestem pewien, że bez pomocy moich znajomych i przyjaciół oraz wielu osób zaangażowanych w proces powstawania tej piosenki, nigdy nie ujrzałaby ona światła dziennego.

Aktualnie jesteśmy podczas „mini” trasy promującej „To Co Czujesz” już 9 i 10 czerwca zagram wspólnie z Mateuszem Moskalem i Jakubem Panewką dwa koncerty w Krakowie na które serdecznie zapraszam.

Chciałem również gorąco zaprosić i zachęcić do słuchania i oglądania mojego utworu "To Co Czujesz" wraz z teledyskiem. Utwór dostępny jest również na wszystkich największych serwisach streamingowych takich jak (Spotify, Tidal, AppleMusic)

"To Co Czujesz" na Spotify: https://open.spotify.com/track/0u794hyzIKXIDSd4pfOwj7
Marcin Jurecki na FB: https://fb.me/marcinjureckifb
📸Marcin Jurecki na IG: https://www.instagram.com/marcin_jurecki/
TikTok: @mjurecki7
Gitara: Jakub Panewka
Pianino: Mateusz Moskal
Teledysk: Miło Się Patrzy (Mateusz Miłoś, Marysia Wojewodzic)
Mix, mastering: Michał Wala (WallyStudio)