Nowy program "Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-27" – otwórz drzwi do rozwoju!

Czym jest nowy program i dlaczego warto się nim zainteresować? Program "Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-27" to dokument, który określa strategię wykorzystania środków z Unii Europejskiej w województwie małopolskim w najbliższych latach. Wsparcie z Funduszy Europejskich może pomóc w realizacji Twoich pomysłów, rozwoju firmy, czy poprawie jakości życia lokalnej społeczności. Odkryj nowe możliwości i sięgnij po dofinansowanie!

Konsultacje w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich – uzyskaj fachowe wsparcie!

Nie wiesz od czego zacząć? Nic straconego! Przyjdź na "Rozgrzewkę z Funduszami Europejskimi" i skorzystaj z konsultacji w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich. Nasi eksperci pomogą Ci w zrozumieniu procesu aplikowania o wsparcie unijne, udzielą praktycznych wskazówek i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. To doskonała okazja, aby zrobić pierwsze kroki na drodze do sukcesu!

Atrakcje (nie tylko) sportowe – sprawdź swoje umiejętności i wiedzę!

Na miejscu czekać będą na Ciebie niezapomniane atrakcje! Przygotowaliśmy bogaty program sportowo-artystyczny. Będziesz mógł spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, torze łuczniczym lub matach do judo, szermierki i breakdance. Będziesz miał również okazję do przetestowania urządzeń krakowskiego Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema oraz obserwowania niebywałych eksperymentów przeprowadzanych przez specjalistów  z Małopolskiego Centrum Nauki COGITEON, a także porozmawiania na temat ochrony środowiska  z EKOdoradcami. Nie zabraknie także animacji dla dzieci oraz zabaw i konkursów (także interaktywnych - Kahoot) wiedzy o Unii Europejskiej z atrakcyjnymi nagrodami. Niezależnie od wieku czy zainteresowań – każdy znajdzie coś dla siebie. 

Wpływ projektów unijnych na lokalną społeczność – zobacz jak zmienia się Małopolska z Funduszami Europejskimi!

W ostatnich latach wiele projektów unijnych zostało zrealizowanych w Zatorze jak i jego okolicy. Inwestycje współfinansowane ze środków unijnych przyczyniły się do rozwoju lokalnej społeczności, tworząc nowe miejsca pracy, poprawiając jakość życia i podnosząc atrakcyjność turystyczną regionu, dość wspomnieć o obwodnicy Zatora i Podolsza, przebudowie Regionalnego Ośrodka Kultury Doliny Karpia, rewitalizacji zatorskiego Zamku oraz parku, wsparciu dla Ośrodka Pomocy Społecznej, szkół czy budowie PSZOK-a i modernizacji sieci kanalizacyjnej.

Ostatnia impreza już wkrótce – nie przegap finałowego przystanku „Rozgrzewki z Funduszami”!

Meta naszej funduszowej podróży po Małopolsce będzie mieć miejsce 17 czerwca w Starym Sączu (m.in. koncert Sokół Orchestra). To ostatnia szansa, aby dołączyć do nas i przeżyć niezapomniane chwile z Funduszami.