Klasa 8b z ZSO w Zatorze postanowiła nie dać o sobie zapomnieć! Samorząd klasowy w porozumieniu z wychowawcą i dyrektorem zdecydowała, że posadzi drzewko, aby zostawić "coś" po sobie w szkole do której uczęszczali przez 8 lat.

25 czerwca był szkole w Zatorze, jak i w całej Polsce, bardzo ważnym dniem dla ósmoklasistów. W ten dzień stawali się absolwentami szkół w których spędzili większość swojego życia.

Towarzystwo Miłośników Ziemi Zatorskiej ogłasza konkurs literacki na pisemną wypowiedź – pracę pod ogólnym hasłem "Nie od razu Zator zbudowano – historia powstania i rozwoju zatorskich osiedli (do wyboru) Morysina, Królewiec, Podlipki, Centrum, Bugaj" pod honorowym patronatem Burmistrza Zatora Mariusza Makucha.

Wielozawodowy Zespół Szkół zatrudni sprzątaczkę!

Województwo Małopolskie wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zapraszają uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego do ubiegania się o tytuł „Małopolskiego Carolusa”.

Trwa rekrutacja do jedynej średniej szkoły w gminie Zator. Zobaczcie, jakie propozycje ma Wielozawodowy Zespół Szkół w Zatorze.

W ramach promocji Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje konkurs „Moja Gmina w cyferkach”, którego adresatami są placówki wychowania przedszkolnego z województwa małopolskiego. Celem konkursu jest zainteresowanie najmłodszych dzieci zagadnieniami związanymi z ludnością w połączeniu ze stymulowaniem ich rozwoju językowego, kreatywności i wyobraźni. Chcemy w ten sposób poszerzyć również wiedzę na temat spisu powszechnego wśród ich rodzin oraz lokalnych społeczności.

Jest nowy rozkład szkolnego busa. Sprawdźcie, zanim pójdziecie w poniedziałek rano na przystanek!

Komiks "Ocalał, by budować mosty" Amelii Kulawik nagrodzony w międzynarodowym konkursie Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie, organizowanym przez Biuro Edukacji Narodowej IPN w Warszawie pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Gratulujemy!

Zaledwie tydzień wystarczył, by serduszko na nakrętki w Zatorze prawie całkiem się zapełniło. Serduszko stoi przed szkołą w Zatorze.