Gmina Zator głosiła zasady rekrutacji do szkół i przedszkoli.

Uczennice i uczniowie oraz nauczycieli i nauczyciele z Wielozawodowego Zespołu Szkół w Zatorze bawili się w "Karpiku" na balu studniówkowym.

Czy w szkolnej stołówce może być jak w niezłej restauracji? Czy obiad za 5 zł może być smaczny, zdrowy i podany z pomysłem? Oczywiście, że tak! Z dumą prezentujemy nową odsłonę kuchni i stołówki przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zatorze. Zapraszamy w podróż do Wyspy Smaków.

Gmina Zator otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 74 763,07 zł na zakup 21 laptopów, komputer typu All in One, 2 monitory, kamerę cyfrową oraz wielofunkcyjne ksero.

Dnia 12.października 2022 r. członkowie Związku Nauczycielstwa Polskiego w Zatorze spotkali się z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością  Burmistrz Zatora Mariusz Makuch wraz z małżonką oraz Kierownik Działu Promocji Oświaty i Zdrowia Anna Studencka.

 Na ścianie zatorskiej szkoły „wyrosło” drzewo. Jest pięknie zielone, rozłożyste i co najważniejsze – oczyszcza powietrze.

Wielozawodowy Zespół Szkół zatrudni sprzątaczkę!

W dniach 16-20.05.2022 odbyła się wizyta uczniów i nauczycieli w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zatorze w ramach mobilności w projekcie Erasmus+ S.O.S. School of Success. 

Amelia Kulawik, 13-letnia uczennica Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Graboszycach została laureatką drugiej międzynarodowej edycji konkursu „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie” (rok szkolny 2021/22). 

Województwo Małopolskie wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zapraszają uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego do ubiegania się o tytuł „Małopolskiego Carolusa”.