23 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Podolszu odbył się szkolny konkurs językowy.

Projekt „Doświadczenie zawodowe – czas start! Praktyki zawodowe we Włoszech” (nr 2023-1-PL01-KA122-VET-000121422) realizowany jest przez Wielozawodowy Zespół Szkół im. rtm. Witolda Pileckiego w Zatorze w okresie 1.11.2023 – 31.10.2024.

Dziś (25 października) wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły Graboszycach czytali książki!

Uczniowie  klas I-III Szkoły Podstawowej w Graboszycach  wybrali się na nietypową, przyrodniczą wycieczkę, której motywem przewodnim stał się ziemniak.

Wielkie Zatorskie Żniwa Karpiowe to okazja nie tylko do promocji naszego regionu, ale także do spędzenia czasu z rodziną w aktywny sposób. Już kolejny raz pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Podolszu wraz z Radą Rodziców organizowali Rodzinny Rajd Rowerowy, który cieszy się popularnością wśród mieszkańców.

W Wielozawodowym Zespole Szkół w Zatorze odbył się kiermasz na rzecz uczennicy z klasy IV technikum, zmagającej się z chorobą nowotworową.

d

Dzień, w którym przypada  święto dzieci, jest jednym z najbardziej oczekiwanych w roku.

W dniu 30.05.2023 w Wielozawodowym Zespole Szkół im. rtm. Witolda Pileckiego w Zatorze doszło do niecodziennego, ale jakże potrzebnego wydarzenia. Od samego rana wespół z Gminną Komisją Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zatorze oraz zatorską Policją szkoła realizowała program profilaktyczno-edukacyjny "Trzeźwe spojrzenie na prowadzenie", w ramach którego uczniowie w sposób multidyscyplinarny zgłębiali problematykę dotyczącą skutków spożywania alkoholu i innych używek oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zatorze właśnie kończy realizację dwuletniego programu Erasmus+ S.O.S. School of Success.

Ogłoszono wyniki trzeciej międzynarodowej edycji konkursu „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie” (rok szkolny 2022/23). Po raz trzeci z rzędu laureatem została Amelia Kulawik!