Od 2 stycznia 2024 roku w Ośrodku Zdrowia w Zatorze istnieje możliwość skorzystania z usług dietetyka klinicznego (usługa komercyjna).

W Bielanach znaleziono 16 martwych ptaków zarażonych wysoce zjadliwą grypą ptaków!

Jak informuje Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Zatorze dziś (23 stycznia) do zespołu dołączyła lekarz-pediatra Marta Liskiewicz.

Zbadaj swoje kości BADANIE OSTEOPOROZY: 01 lutego 2023 – SGZOZ Zator ul. Palimąki 2

W związku z konfliktem zbrojnym na Ukrainie do Gminy Zator przybywają obywatele tego państwa, szukając m.in. schronienia i pomocy. Wśród nich są osoby, które potrzebują lub będą potrzebować pomocy medycznej. Obywatelowi Ukrainy, który przybył do Gminy Zator w związku z agresją militarną Rosji na teren Ukrainy, i który zgłosi się z problemem zdrowotnym do lekarza rodzinnego Samodzielnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Zatorze zostanie udzielona pomoc medyczna. Świadczenia udzielone obywatelom Ukrainy rozliczy Narodowy Fundusz Zdrowia.

У зв‘язку з збройним конфліктом в Україні до Затора прибувають громадяни цієї держави, шукаючи притулку і допомоги. Якщо серед вас є особи, які потребують чи будуть потребувати медичної допомоги повинні звернутися до сімейного лікаря до закладу охорони здоров‘я в Заторі. Вам буде надана медична допога. За ці послуги заплатить Фонд Охорони Здоров‘я Польщі.

W budynku SZOZ w Zatorze ul. Leszka Palimąki 2 od 7 grudnia br. uruchomiony został  punkt wymazowy badań w kierunku SARS-CoV-2 Punkt działa w pomieszczeniach byłej apteki - wejście od parkingu.

Jak informuje dyrekcja oświęcimskiego szpitala, od wczoraj (30 września) do odwołania zawieszone zostają odwiedziny na trzech oddziałach.

Kolejna akcja szczepień już w tę niedzielę (3 października) w Palczowicach! Szczegóły na plakacie.

W imieniu druhów z OSP Zator zapraszamy na akcję szczepień przeciwko SARS-Cov-2 na zatorskim Rynku!

W niedzielę, 15 sierpnia podczas 10 Targów Turystycznych Doliny Karpia na Zatorskim rynku zlokalizowany będzie mobilny punkt szczepień.