Koncert MAX CORNER CREW, pokaz ratownictwa w wykonaniu strażaków z OSP w Zatorze, morsowanie z Morsami z Doliny Karpia, licytacja. Znamy już szczegóły finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zatorze.

Muzyczne wydarzenie na początek 2023 roku! W piątek (6 stycznia) po wieczornej mszy w kościele w Zatorze wystąpią muzycy Zatorskiej Orkiestry Dętej! 

Biblioteka w Zatorze rozpoczęła proces digitalizacji wszystkich numerów "Życia Zatora". Pierwsze numery już w sieci!

Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze zaprasza w najbliższą środę na spotkanie z Kabaretem K2. Są jeszcze bilety!

Dziś uroczysta msza św. w intencji Ojczyzny, przemarsz na cmentarz, złożenie wiązanek kwiatów oraz patriotyczny koncert. Wczoraj uroczysta sesja Rady Miejskiej wykłady, wystawa... Zator świętuje 730 rocznice nadania praw miejskich oraz Narodowe Święto Niepodległości.

Sławomir Malinowski będzie gwiazdą Muzycznej Niedzieli w ROK. Wokalista znany jest ze swojej współpracy z goszczącym w Zatorze wiele razy zespołem REDLIN. 

Sporo atrakcji na sobotę i niedzielę przygotował Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze.

Na stronach Regionalnego Ośrodka Kultury opublikowana została olbrzymia galeria zdjęć z wczorajszych (18 września) Wielkich Zatorskich Dzień Karpiowych.

Muzeum zaprasza na kolejne projekcje „Kurierki”, przedstawia ofertę dla szkół, prosi o głosy w plebiscycie. Najnowsze wiadomości z najmłodszej muzealnej placówki w naszym powiecie.

Koncerty, spektakle, gry i zabawy dla dzieci, kulinaria zatorskie, polskie i ukraińskie. To wszystko czeka na uczestników Święta Miasta i Gminy Zator oraz Dożynek Gminnych w Zatorze!