Zobacz, jaką ofertę na ferie przygotował ROK w Zatorze!

Jak wyglądało centrum miasta 30 lat temu? Pamiętacie fontannę? A może byliście uczestnikami uroczystości komunijnych w 1987 roku?

Papierowe wydanie "Życia Zatora" od dziś (21 grudnia) w kioskach.

W najbliższą niedzielę (19 grudnia) Regionalny Ośrodek Kultury zaprasza na zatorski Rynek na Zatorski Targ Karpiowy.

Przed nami premiera kolejnej odsłony projektu Aleksandry Bulek i towarzyszących jej muzyków. Zapraszamy 30 listopada o 19:00 na kanał ROK-u na YT! Poprzednie odsłony biją rekordy oglądalności!

Od dziś ( 25 listopada) dostępne jest papierowe wydanie "Życia Zatora". Wiemy, że gazeta rozchodzi się dosyć szybko, dlatego publikujemy również wersję elektroniczną.

Niedzielne spektakle dla najmłodszych wróciły na dobre. W najbliższą niedzielę Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze zaprasza na opowieść o niedźwiedziu - strażniku lasu.

Gratka dla miłośników teatru! Już 24 listopada na scenie ROK wystąpią: Piotr Polk i Piotr Szwedes. Aktorów zobaczymy w wyreżyserowanej przez Wojciecha Malajkata komedii "Pół na pół".

Regionalny Ośrodek Kultury zaprasza we wtorek (19 października) na spotkanie z Tomkiem Nowakiem, który opowie o swojej podróży do Iranu.

Wracają niedzielne spektakle dla dzieci w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze. W najbliższą niedzielę (10 października) ROK zaprasza na bajkę o Czerwonym Kapturku.