Nowy utwór Marcina Jureckiego. Artysta z Piotrowic nakręcił teledysk w naszych okolicach.

W najbliższą niedzielę (14 maja) Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze zaprasza na majowy piknik z zespołem "Retrospekcja".

W najbliższy weekend (1-2 kwietnia) w Graboszycach odbędą się Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble!

Regionalny Ośrodek Kultury zaprasza na wielkanocny jarmark na Rynku w najbliższą niedzielę (2 kwietnia) między 10:00 a 13:30.

Baranovski, Krywań, Łobuzy, Sokół Orkiestra zagrają podczas Święta Karpia w Zatorze, które zaplanowane jest na pierwszy weekend lipca (1-2 lipca). Regionalny Ośrodek Kultury opublikował pierwsze zapowiedzi.

Na stronach internetowych Biblioteki w Zatorze opublikowany zostały wszystkie numery "Życia Zatora" z 1991 i 1992 roku.

Maurycy Polaski jest dyplomowanym aktorem. Większość zawodowej kariery poświęcił kabaretowi. Związany jest również z krakowskim teatrem STU. Występuje, pisze muzykę i teksty. A do tego, jak się okazuje, jest osobnikiem niezwykle wrażliwym na punkcie płci. Zwłaszcza pięknej. Ma też gitarę i nie zawaha się jej użyć…

Koncert MAX CORNER CREW, pokaz ratownictwa w wykonaniu strażaków z OSP w Zatorze, morsowanie z Morsami z Doliny Karpia, licytacja. Znamy już szczegóły finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zatorze.

Muzyczne wydarzenie na początek 2023 roku! W piątek (6 stycznia) po wieczornej mszy w kościele w Zatorze wystąpią muzycy Zatorskiej Orkiestry Dętej! 

Biblioteka w Zatorze rozpoczęła proces digitalizacji wszystkich numerów "Życia Zatora". Pierwsze numery już w sieci!