Dobiegają już końca warsztaty profilaktyczne „W szponach współczesnego świata”, które nasza parafia organizuje we współpracy z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych.

Parafie z Zatora, Graboszyc i Palczowic opublikowały plan wizyty duszpasterskiej w tym roku.

Przez zatorską ziemię podążać będą tradycyjne pielgrzymki. Dobrym zwyczajem Koło Gospodyń Wiejskich w Podolszu częstuje zawsze pielgrzymów smakołykami. Gospodynie proszą o pomoc w zakupie niezbędnych produktów.

Mieszkańcy Trzebieńczyc i Laskowej wspominali Światowe Dni Młodzieży 2016! W niedzielę, 25 lipca, w krużgankach miejscowej kaplicy zorganizowali wystawę fotograficzną dokumentującą pobyt hiszpańskojęzycznych pielgrzymów w lipcu 2016 roku.

Zmiany w zatorskiej parafii i w zatorskiej Caritas. Dziś Archidiecezja Krakowska ogłosiła listę zmian personalnych.

Młodzież z zatorskiej parafii przyjmie dziś sakrament bierzmowania.

Województwo Małopolskie wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zapraszają uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego do ubiegania się o tytuł „Małopolskiego Carolusa”.

Dziś uroczystość Bożego Ciała. W Zatorze, w Graboszycach i Palczowicach wierni wezmą udział w procesjach. 

Klasa 7 i 8 wzięła udział w spotkaniu z Arkadio (Arkadiusz Zbozień), raperem i freestylowcem. Było ono zatytułowane: „Myśl! Działaj! Rób to, co kochasz!”, a odbyło się w auli Centrum Aktywizacji Zawodowej.