W niedzielę 26 czerwca w Podolszu odbył się Turniej Oldbojów, organizowany przez Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Oświęcimiu.

W niedzielę od godz. 10.00 na boisku "Skawy" w Podolszu rozgrywany będzie Powiatowy Turniej Oldbojów Zrzeszenia LZS w piłce nożnej pod patronatem Burmistrza Zatora.

Tomasz Wójcik z Rudz, nasz najlepszy biegacz, będzie zachęcał innych do uprawiania tego sportu. Pierwsze spotkanie z cyklu ZATORRRUN już 1 lipca o 19:00 przy stadionie Zatorzanki.

W najbliższą sobotę o g. 15.00 w Podolszu drużyna seniorów "Skawy" rozegra ostatni mecz w tym sezonie.

W dniach od 11 do 15 maja na zbiorniku Tęczak należącym do Zatorskiego Towarzystwa Wędkarskiego odbyła się XV Cypriniada Doliny Karpia. W zmaganiach uczestniczyło 18 dwuosobowych drużyn. Zawodnicy zjechali się na miejsce zbiórki w środę 11 maja o godz. 9:00.

1 maja Zatorskie Towarzystwo Wędkarskie zorganizowało spławikowe zawody wędkarskie.

Magdalena Masialska z Podolsza z czasem 53:40 oraz Tomasz Wójcik z Rudz z czasem 33:38 to najszybsi biegacze z naszej gminy! Zakończył się XXIV Bieg Konstytucji 3 Maja w Rudzach.

Gabriela Wojtyła zwyciężyła w inaugurującym tegoroczny Puchar Polski wyścigu w Krynicy. Zawody odbyły się w sobotę (23 kwietnia).

10 kwietnia na zbiorniku Tęczak odbyły się spławikowe zawody wędkarskie "Rozpoczęcie Sezonu 2022".

Trwa plebiscyt sportowy Gazety Krakowskiej, w którym bierze udział zawodnik z naszej gminy Miłosz Kowalczyk.