LKS Skawa Podolsze zapewniła sobie awans do KLASY A. Skawa jest na drugim miejscu w tabeli, a przed drużyną jeszcze trzy spotkania! Mało tego, napastnik Skawy Łukasz Porębski z 18 golami na koncie prowadzi w rywalizacji o tytuł najlepszego strzelca!

W dniach od 17 do 21 maja na łowisku Tęczak należącym do Zatorskiego Towarzystwa Wędkarskiego odbyła się już XVI Cypriniada Doliny Karpia.

Po bardzo udanych i obfitujących w duże okazy Karpia zawodach Rodzinnych Zatorskie Towarzystwo Wędkarskie zorganizowało już trzecie w tym roku zawody wędkarskie.

Rodzinne Zawody Karpiowe to jedna z największych imprez wędkarstwa karpiowego w naszym Towarzystwie.

Świetny początek rundy wiosennej sezonu piłkarskiego notują wszystkie drużyny piłkarskie Zatorzanki. Zawodnicy zaczęli treningi w połowie stycznia i frekwencja  oraz zaangażowanie na treningach i w meczach kontrolnych była dobrą prognozą na nadchodzącą rundę wiosenną piłkarskich rozgrywek.

KS Aquilla Wadowice oraz Burmistrz Zatora zapraszają do Palczowic na pierwsze zawody na naszym pumptrakcu!

16 kwietnia na zbiorniku “Tęczak”  Zatorskie Towarzystwo Wędkarskie zorganizowało zawody wędkarskie “Otwarcie Sezonu 2023”.

Goczał i Mena wygrywają Rajd Dakar 2023! Dwie załogi Energylandia Rally Team na podium!

18 września 2022 roku stowarzyszenia wędkarskie z Doliny Karpia po raz kolejny wspólnie zorganizowały zawody wędkarskie. Tym razem najlepsi zawodnicy z obszaru Doliny Karpia rywalizowali łowiąc metądą feederową czyli, najprościej mówiąc, metodą gruntową z koszyczkiem zanętowym.

W dniu 4 września 2022 roku stowarzyszenia wędkarskie z Doliny Karpia zorganizowały wspólnie drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie.