Goczał i Mena wygrywają Rajd Dakar 2023! Dwie załogi Energylandia Rally Team na podium!

18 września 2022 roku stowarzyszenia wędkarskie z Doliny Karpia po raz kolejny wspólnie zorganizowały zawody wędkarskie. Tym razem najlepsi zawodnicy z obszaru Doliny Karpia rywalizowali łowiąc metądą feederową czyli, najprościej mówiąc, metodą gruntową z koszyczkiem zanętowym.

W dniu 4 września 2022 roku stowarzyszenia wędkarskie z Doliny Karpia zorganizowały wspólnie drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie.

Gabriela Wojtyła wywalczyła pierwszy medal podczas odbywających się w Boguszowie - Gorce Mistrzostw Polski MTB 2022. 

10 lipca na Tęczaku w Trzebieńczycach zostały rozegrane spławikowe zawody wędkarskie o tytuł mistrzowski Zatorskiego Towarzystwa Wędkarskiego.

 

W niedzielę 26 czerwca w Podolszu odbył się Turniej Oldbojów, organizowany przez Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Oświęcimiu.

W niedzielę od godz. 10.00 na boisku "Skawy" w Podolszu rozgrywany będzie Powiatowy Turniej Oldbojów Zrzeszenia LZS w piłce nożnej pod patronatem Burmistrza Zatora.

Tomasz Wójcik z Rudz, nasz najlepszy biegacz, będzie zachęcał innych do uprawiania tego sportu. Pierwsze spotkanie z cyklu ZATORRRUN już 1 lipca o 19:00 przy stadionie Zatorzanki.

W najbliższą sobotę o g. 15.00 w Podolszu drużyna seniorów "Skawy" rozegra ostatni mecz w tym sezonie.

W dniach od 11 do 15 maja na zbiorniku Tęczak należącym do Zatorskiego Towarzystwa Wędkarskiego odbyła się XV Cypriniada Doliny Karpia. W zmaganiach uczestniczyło 18 dwuosobowych drużyn. Zawodnicy zjechali się na miejsce zbiórki w środę 11 maja o godz. 9:00.