Trwa plebiscyt sportowy Gazety Krakowskiej, w którym bierze udział zawodnik z naszej gminy Miłosz Kowalczyk.

Dnia 14 listopada 2021 r. na zbiorniku Tęczak, którego gospodarzem jest Zatorskie Towarzystwo Wędkarskie zostały rozegrane spiningowe zawody wędkarskie.

Tomasz Wójcik z Rudz zwyciężył w organizowanym przez Oświęcimski Klub Biegowy Zadyszka biegu "Jedenastka na 11 listopada". 

W hali gimnastycznej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zatorze Burmistrz Zatora otrzymał od Zarządu, rodziców i zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokół Zator statuetkę z podziękowaniami „za nieocenioną pomoc w sportowym rozwoju sekcji kolarskiej UKS Sokół, zdobywców brązowego medalu Mistrzostw Polski w drużynie w sezonie 2021”.

Ma dziesięć lat, jego ulubionym piłkarzem jest Lionel Messi a w przyszłości chciałby grać w FC Barcelona. Dziesięcioletni Miłosz Kowalczyk z Palczowic jest na dobrej drodze, by tak się właśnie stało. 

Dawid Śliwiński zwycięża w wojewódzkim finale licealiady w kolarstwie górskim.

Sporo działo się ostatnio u wędkarzy z Zatorskiego Towarzystwa Wędkarskiego. Za nami zawody na Zakolu A i Rodzinne Zawody Karpiowe na Tęczaku.

Były łzy wzruszenia, gratulacje, wspomnienia. LKS Skawa Podolsze obchodziła jubileusz.

Ponad 117 godzin i 1200 kilometrów. Tomasz Jargus z Podolsza osiągnął metę Rowerowego Maratonu Wisła 1200!

W niedzielę, 27 czerwca, na trasie szczytów Doliny Karpia: Krzemionka – Lubań – Trawna Góra – Lubań –Krzemionka odbędzie się EkoBieg Doliny Karpia!