Zarząd Towarzystwa Miłośników Ziemi Zatorskiej zawiadamia, że w niedzielę 26 marca 2023 r. w lokalu TMZZ (Zator, Rynek II, I piętro) odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze. 

Dziś (1 marca) z inicjatywy Towarzystwa Miłośników Ziemi Zatorskiej na cmentarzu odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

20 lat dzierżawy Ślepowrona! Stowarzyszenie Wędkarskie Ślepowron podpisało z gminą umowę, dzięki której będzie zawiadywać tym popularnym łowiskiem i terenem przyległym.

Urząd Miejski w Zatorze poinformował dziś, że zakończyły się rozmowy i uzgodnienia z właścicielem Rodzinnego Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze w sprawie kontynuacji korzystania z ENERGYKARTY w roku 2023. Wszystko zostaje po staremu.

W związku z ostrzeżeniami o sytuacji pogodowej w najbliższym czasie, TURON przypomina informacje istotne i pomocne w razie wystąpienia przerw w dostawie energii elektrycznej.

Energylandia będzie miała swoją ulicę w Zatorze. 

9147 osób zamieszkiwało naszą gminę na koniec 2022 roku. Jak wynika ze statystyk opracowanych przez Urząd Stanu Cywilnego w Zatorze ubyło nam w ciągu roku 51 mieszkańców! Co jeszcze możemy wyczytać ze statystyk?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad szuka wykonawcy obwodnicy Zatora! Dziś na stronach internetowych GDDKiA pojawił się komunikat.

Mariusz Makuch zdobywcą nagrody Krakowski Dukat. 

Gmina Zator przystąpiła do zakupu paliwa stałego (węgla kamiennego) z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych położonych na trenie Gminy Zator do dnia 31 grudnia 2022 r. w ramach zakupu preferencyjnego.