Mariusz Makuch zdobywcą nagrody Krakowski Dukat. 

Gmina Zator przystąpiła do zakupu paliwa stałego (węgla kamiennego) z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych położonych na trenie Gminy Zator do dnia 31 grudnia 2022 r. w ramach zakupu preferencyjnego.

Przed nami dwie ważne daty. 10 listopada przypada 730 rocznica lokacji Zatora. 11 listopada nasze narodowe święto. Zapraszamy do udziału w wydarzeniach związanych z obchodami.

 

W poniedziałek (7 listopada) oficjalnie wykonawca rozpoczął przebudowę Centralnej w Łowiczkach.

Towarzystwo Miłośników Ziemi Zatorskiej oraz Rada Społeczna Ochrony i Renowacji Zatorskich Zabytków serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom za wsparcie kwesty zorganizowanej na Cmentarzu Komunalnym w Zatorze w Dniu Wszystkich Świętych.

W dniu 1 listopada br. na Zatorskim Cmentarzu Komunalnym przeprowadzono zbiórkę publiczną na ratowanie zatorskich zabytków.

Remiza OSP w Podolszu po remoncie! To efekt umowy między Gminą Zator a Województwem Małopolskim. 

Izabela Walczak na koniu Karmen zwyciężyła gonitwę za lisem w III Hubertusie w Zatorze.

Nie wyrzucaj! Podziel się zniczem! Na cmentarzu w Zatorze zainstalowana została zniczodzielnia.

18 par małżeńskich odebrało dziś (27 października) medal "Za długoletnie pożycie małżeńskie". Medal przyznawany jest przez Prezydenta Rzeczpospolitej na wniosek burmistrza parom, które przeżyły ze sobą 50 lat. Podczas uroczystości kwiaty i upominki otrzymali także małżonkowie, którzy mają za sobą 60 i 65 lat wspólnego życia!