Ponad 61 tys. zł w gotówce i ok. 10 tys. wpłat z licytacji na portalu zrzutka.pl udało się zebrać podczas rodzinnego pikniku charytatywnego w Podolszu. W niedzielę 12 maja pomagaliśmy Jacusiowi Krzemieniowi i jego rodzicom. 

W niedzielę zbieraliśmy pieniądze dla Jacusia z Podolsza, cały czas zbieramy pieniądze dla Julka z Zatora. 21 816 zł to kwota, która zasiliła konto Julka dzięki kiermaszowi ciast w Parafii śśw. Wojciecha i Jerzego w Zatorze .

W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich do Podolsza! Przed nami charytatywny, rodzinny piknik. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Jacusia Krzemienia, młodego piłkarza z Podolsza!

Szymon Matyja od dziś burmistrzem Zatora. Zakończyły się obrady I sesji Rady Miejskiej nowej kadencji.

Szymon Matyja zwycięża w drugiej turze wyborów w Zatorze i zostaje burmistrzem Zatora!

W czwartek 4 kwietnia radni, burmistrz, zaproszeni goście spotkali się na ostatniej, uroczystej sesji Rady Miejskiej VIII kadencji. Były podziękowania, podsumowania, przy okazji poświęcono nowy gminny obiekt sportowy.

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów do Rady Powiatu Oświęcimskiego. W 27 osobowej radzie cztery mandaty przypadły mieszkańcom naszej gminy.

Za nami wybory samorządowe. Do wyłonienia burmistrza konieczna będzie druga tura. Weszli do niej Szymon Matyja i Tomasz Wieliczko.

Szymon Matyja, Maciej Masialski i Tomasz Wieliczko - te trzy nazwiska znajda się na kartach do głosowania w wyborach na Burmistrza Zatora.

Pięć mandatów do wzięcia i aż 35 kandydatów z gmin:Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, Zator. Prezentujemy listę kandydatów do Rady Powiatu Oświęcimskiego.