Od 13 do 30 września br. infolinia spisowa, działająca pod numerem 22 279 99 99, będzie do Państwa dyspozycji każdego dnia – również w soboty i niedziele - w godzinach od 8:00 do 20:00 (opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora).

Na te i wiele innych pytań spróbują odpowiedzieć pracownicy Wód Polskich na spotkaniu w Smolicach.

W dniu 2 września 2021 r. w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zatorskiej odbyło się uroczyste spotkanie podczas którego wręczono pani Marii Madej pamiątkowy dyplom i złożono serdeczne gratulacje i życzenia.

Uwaga kierowcy! W związku z organizacją uroczystości dożynkowych oraz Święta Miasta i Gminy Zator w dniu 22 sierpnia 2021 r. część miejsc parkingowych na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego zostaje wyłączona z użytkowania.

36 osób zaszczepiło się w plenerowym punkcie szczepień w ostatnią niedzielę. Przed nami kolejna akcja szczepienia. W niedzielę będzie można zaszczepić się znowu w Zatorze. Według najnowszych statystyk już ponad 50% mieszkańców naszej gminy jest w pełni zaszczepionych.

d

15 sierpnia obchodziliśmy uroczystość-Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny. W tym dniu powszechny jest zwyczaj święcenia ziół i wszelkich płodów rolnych, święci się niemal wszystko co w tym czasie kwitnie i owocuje.

Urząd Statystyczny w Krakowie ogłasza konkurs dla użytkowników platformy Facebook obserwujących profil Urzędu Statystycznego w Krakowie pt. „Wakacje ze spisem”.

Urząd Miejski w Zatorze informuje o uruchomieniu od dnia 02.08.2021 r. punktu konsultacyjno - informacyjnego programu „Czyste Powietrze”.

Uwaga kierowcy! Od dziś (3 sierpnia) utrudnienia na Wiejskiej w Laskowej i Zatorze. 

Jak informuje Urząd Miejski w Zatorze, trwają intensywne prace przy zagospodarowaniu terenu przy ul. Słowackiego w Zatorze.