Będzie tor do pumptracka w Palczowicach! Umowa podpisana, czekamy na pieniądze i realizację!

Wprowadzenie w tematykę planowania strategicznego, weryfikacja wniosków z diagnozy oraz identyfikacja głównych wyzwań rozwojowych dla gminy Zator - to tematy, o których będziemy rozmawiać na spotkaniu związanym z opracowaniem nowej Strategii Rozwoju Gminy Zator z perspektywą do 2030 roku. Spotkanie odbędzie się 17 maja o 16 w auli CAZ w Zatorze (ul. Słowackiego 15).

Msza św. w intencji Ojczyzny w zatorskim kościele oraz złożenie wiązanek kwiatów pod pomnikiem w Rynku. Po południu sportowe zmagania w Rudzach. Zator świętuje 3 maja!

Otwarcie obwodnicy Podolsza

Już jutro otwarcie obwodnicy Podolsza! Apelujemy o rozwagę, szczególną ostrożność i zwracanie uwagi na znaki! Przyzwyczajenia mogą być niebezpieczne!

zatorskie obchody święta konstytucji 3 maja

Tradycyjna Msza w intencji Ojczyzny, złożenie wiązanek kwiatów a potem sportowe zmagania w Rudzach. Tak wyglądać będą zatorskie obchody Swięta Konstytucji 3 Maja.

Msza w zatorskim kościele parafialnym rozpocznie się o godz. 10:30. Następnie poczty sztandarowe, delegacje, nasza orkiestra dęta przemaszerują na Rynek. Tam nastąpi złożenie wiązanek kwiatów pod pomnikiem. 

O 15:00 pod Domem Ludowym w Rudzach wystartuje XXIV Bieg Konstytucji 3 Maja. Więcej o biegu >>>TUTAJ<<<

27 kwietnia między 12:00 a 14:30 w Centrum Aktywizacji Zawodowej (Słowackiego 15) czynny będzie punkt konsultacyjny dla tych wszystkich, którzy chcą skorzystać z unijnych pieniędzy.

Gmina Zator w dalszym ciągu przeznacza środki pieniężne na dofinansowanie wymiany starych źródeł ciepła zasilanych paliwem stałym.

Punkt pomocy zawiesza swoją działalność / діяльність пункту гуманітарної допомоги в гміні Затор буде призупинена від 15 квітня 2022 року

Każdy właściciel lub zarządca budynku ma obowiązek złożyć do dnia 30 czerwca 2022 roku deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, dotyczącą sposobu jego ogrzewania. Deklaracja dotyczy budynków i lokali mieszkalnych oraz niemieszkalnych.

Kiedyś to trzeba było zrobić. 1 kwietnia Rada Miejska w Zatorze postanowiła zdecydowanie wziąć się za derusyfikację przestrzeni publicznej w Gminie Zator. Konieczna będzie zmiana nazw niektórych ulic. AKTUALIZACJA Artykuł jest oczywiście primaaprilisowym żartem. Mam nadzieję, że nikt nie poczuł się urażony żartem. Śpijcie spokojnie, zmian nazw ulic nie będzie:)