Zatorski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył rejestrację wolontariuszy!

Zator był drugą miejscowością, w której Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej wraz z Towarzystwem Miłośników Ziemi Zatorskiej zorganizowało w dniu  8 listopada 2021 roku edukacyjny spacer z młodzieżą po miejscowym cmentarzu.

Pomóżmy w utworzeniu szklaku turystycznego Księstwa Zatorskiego! Wystarczy wypełnić ankietę!

Zobaczcie, jak wyglądało centrum Zatora w 1987 roku! Publikujemy nagranie pochodzące ze zbiorów prywatnych jednego z mieszkańców naszej gminy.

9696,70 zł - tyle udało się zebrać podczas kwesty na zatorskim cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych. 

W ostatnią sobotę jeźdźcy poznawali walory Zatora i okolic oraz wzięli udział w tradycyjnej gonitwie za lisem. Za nami zorganizowany po raz dugi Hubertus w Stajni Rafał.

W dniu 10 października 2021 r. na zbiorniku Tęczak w Trzebieńczycach Zatorskie Towarzystwo Wędkarskie zorganizowało spławikowe zawody wędkarskie „Zakończenie sezonu”.

Ponad 25 tysięcy złotych udało się zebrać podczas Pikniku Charytatywnego w Palczowicach w ubiegłą niedzielę (3 października). 

W "papierowym" wydaniu Życia Zatora m.in. rozmowa z Tomaszem Jargusem - ratownikiem medycznym z Zatora, mieszkańcem Podolsza.

W dniu 26 września Zatorskie Towarzystwo Wędkarskie wspólnie z Burmistrzem Miasta Zator zorganizowało drużynowe zawody wędkarskie o „Puchar Burmistrza”.