Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze ukarali mandatem karnym ojca który bez opieki w samochodzie pozostawił śpiącą dwuletnią córeczkę. Płaczące dziecko dostrzegła jedna z ekspedientek. Kobieta uspokoiła dziecko i wezwała Policję. 

Policjantki z Wydziału Ruchu Drogowego z oświęcimskiej komendy Policji przeprowadziły prelekcje o bezpieczeństwie dla dzieci z niepublicznych przedszkoli w Zatorze oraz Łowiczkach. Podczas spotkania funkcjonariuszki przypomniały najmłodszym mieszkańcom gminy Zator, że warto mądrze, zdrowo i bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu.

W czwartek  (19.05.2022) tuż po godzinie 16  służby ratunkowe interweniowały w związku z kolizją drogową, do której doszło w Podolszu na ulicy Zatorskiej.

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. 33 – latek wsiadł na rower mając w organizmie  1,6 promila alkoholu nie bacząc na zagrożenie które stworzył w ruchu drogowym.

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 41 – letniego mieszkańca Radomia podejrzanego o jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Drogowy przestępca, który wsiadł za kierownicę mając w organizmie 1,5 promila alkoholu wpadł dzięki zgłoszeniu innego uczestnika ruchu drogowego. 

W ostatnich dniach (15 – 17.04.2022) na terenie powiatu oświęcimskiego policjanci dbając o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymali trzech rowerzystów jadących po alkoholu i z zakazami.  

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze prowadzą postępowanie wobec 42 – letniej mieszkanki Zatora, która będąc w stanie nietrzeźwości (2,5 promila alkoholu) miała pod opieką 8 – letniego syna.

Chuligan, który uszkodził wiatę przystanku już z zarzutami!

Pamiętacie falę kradzieży studzienek kanalizacyjnych w Zatorze? Przestępca został zatrzymany przez zatorskich policjantów!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu przeprowadzili czynności w efekcie których ustalili kierowcę podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego śmiertelnego. 65 – letni mieszkaniec Śląska, kierując samochodem ciężarowym marki Renault  potrącił mieszkańca gminy Oświęcim, a następnie nie udzielając mu pomocy odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu poszukują kierowcy, który potrącił 32 – letniego mieszkańca Poręby Wielkiej, a następnie nie udzielając mu pomocy uciekł z miejsca zdarzenia.