Tragiczny weekend na powiatowych drogach. W nocy z 11/12 września 2021 o godzinie 2.40 w miejscowości Włosienica na ulicy Długiej doszło do wypadku drogowego, w którym zginął kierowca samochodu.

10 lat więzienia grozi mieszkańcowi gminy Zator, który z zarzutami kradzieży z włamaniem, uszkodzenia mienia i gróźb karalnych trafił do aresztu.

Policjanci z oświęcimskiej grupy SPEED wyeliminowali z ruchu drogowego drogi nietrzeźwego kierowcę quada. Okazało się również,  że 59 – letni mieszkaniec gminy Zator wsiadł za kierownicę pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. 

Policjanci z Komisariatu w Zatorze, ratownicy medyczni i strażacy wykonywali czynności w związku z kolizją drogową,  do której, jak wynikało ze zgłoszenia, miał doprowadzić nietrzeźwy kierowca. Okazało się jednak, że przyczyną utraty panowania nad kierownicą przez 60 – letniego mieszkańca powiatu wadowickiego nie był alkohol, lecz cukrzyca.

Dwaj młodzi mężczyźni przeszli przez ogrodzenie Energylandii, ktoś inny znów zapomniał, gdzie zostawił auto.

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu motocykla z samochodem osobowym. Do wypadku doszło dziś (16 sierpnia) tuż po 13 w okolicy stacji Orlen w Zatorze.

W nocy z 9/10 sierpnia 2021 o godzinie 2.50 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym, do którego doszło w Graboszycach na ulicy Wadowickiej.

Wczoraj (5 sierpnia 2021) tuż po godzinie 13.00 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym, do którego doszło w Palczowicach na ulicy Krakowskiej.

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze wybawili z kłopotu młodego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego. Mężczyzna zgłosił kradzież volkswagena. Podczas policyjnej akcji auto zostało odnalezione,  ale nie u złodzieja tylko ...   w innym rejonie ogromnego parkingu. 

W ostatnim czasie policjanci z oświęcimskiej drogówki oraz policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze, interweniowali w sprawie dwóch zdarzeń do których doszło na przejazdach kolejowych. 

Wczoraj (21 lipca) tuż po 9 dzielnicowy  z Komisariatu Policji w Zatorze podczas obchodu rejonu służbowego w Zatorze na ulicy Bugajskiej dostrzegł jadącego slalomem rowerzystę. Podczas kontroli drogowej okazało się, że 46 – letni mieszkaniec Zatora ma w organizmie 1,60 promila alkoholu.