/edukacja/200-serduszko-w-zatorze

15 kwietnia 2021r. przed Szkołą Podstawową w Zatorze stanęło wielkie serce-pojemnik z logiem naszego miasta na nakrętki plastikowe.

Serce zostało ufundowane przez Przewodniczących trzech osiedli wraz z Zarządem Osiedli: Centrum, Podlipek i Królewca. Pojemnik ten stanął przed szkołą z inicjatywy Szkolnego Koła Caritas i jego opiekunów. Serce to jest dostępne nie tylko dla uczniów naszej szkoły ale też dla wszystkich mieszkańców gminy Zator, którzy zechcą pomóc i okazać trochę serca. Bardzo dziękujemy naszym hojnym Darczyńcom. Gorąco zachęcamy też do wrzucania nakrętek i pomagania, bo przez pomaganie sami stajemy się lepsi. 

Dyrekcja Szkoły, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących 

im. M. Kopernika w Zatorze składają serdeczne podziękowania dla:

Pani Magdaleny Rybak i Zarządu Osiedla Centrum

Pana Sławomira Momota i Zarządu Osiedla Podlipki

oraz Pana Marka Trojaka i Zarządu Osiedla Królewiec

za okazane serce i zakup metalowego serca na nakrętki.

Weronika Skibińska