ROK zaprasza na wakacje z ROKiem!

Oto, co przygotował nasz Ośrodek na wakacje 2024!

WAKACYJNY ROK ZATOR

LATO 2024

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Warunki uczestnictwa w zajęciach, warsztatach dla dzieci i młodzieży:

- zgłoszenie uczestnictwa dziecka w wyznaczonym terminie, wypełnienie dokumentów (jeśli forma wypoczynku tego wymaga),

- uczestnicy zajęć, warsztatów muszą mieć ukończone 7 lat (nie dotyczy oczywiście akcji, koncertów i pikników rodzinnych)

- wszelkie informacje pod nr telefonu 33 8412 166 lub osobiście w sekretariacie ROK Zator.

 

Akademia Młodego Animatora, ROK Zator

24 czerwca 31 sierpnia, według harmonogramu, zapisy do 20 czerwca 

Zajęcia dla młodzieży, pomoc przy organizacji wydarzeń artystycznych, takich jak Święto Karpia, Święto Miasta czy pikniki…,

 

Wakacyjna przygoda z muzyką, ROK Zator

24 czerwca -31 sierpnia, według harmonogramu, zapisy do 20 czerwca 

 Indywidualne lekcje gry na pianinie, gitarze, ukulele. Cena 48 zł za lekcję 

Grupowe zajęcia- nauka gry na gitarze, ukulele. Cena 50 zł miesięcznie, prowadzenie Beata Jędra

 

Plener malarski – Struktury natury,  ROK Zator

2 lipca, godz.11.00-17.00

Warsztaty artystyczne w pracowni i w plenerze.

Prowadzenia: Natalia Nowicka-Jasińska

Akredytacja 50 zł  (z opłaty zwolnieni są uczestnicy Akademii Rysunku ROK Zator), ilość miejsc ograniczona, zapisy do 25 czerwca lub do wyczerpania limitu.

 

Letnie smaki, Rynek Kultury

Lato w Malinowej Kuchni Malucha

12 lipca – warsztaty kulinarne dla dzieci wraz z opiekunem, godz.15.30 – 17.00, koszt 20 zł/osoba, zapisy do 10 lipca, ilość miejsc ograniczona.

Kuchnia Mistrza w podróży do Japonii

2 sierpnia – warsztaty kulinarne dla dorosłych i młodzieży z Witoldem Mondrym, zwycięzcą programu Hell's Kitchen. Mistrz kuchni zabierze nas w podróż po kuchni japońskiej, przyrządzimy pyszne danie i posłuchamy o jego podróży do tego kraju, godz.16.00-18.00, koszt 40 zł/osoba, zapisy do 31 lipca, ilość miejsc ograniczona.

 

Wakacje na sportowo, MOS Zator

Zumba w plenerze, 16 lipca, godz. 18.00-20.00

- otwarte zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych

plac przed MOS Zator, w przypadku deszczu sala fitness MOS Zator

Prowadzenie: Monika Giza, Anna Bernaś 

wstęp wolny

Turniej piłki nożnej 6-osobowych drużyn niezrzeszonych dla dzieci z roczników 2011-2015 z sołectw i osiedli Gminy Zator.

19 lipca, MOS Zator

Każde sołectwo i osiedle może reprezentować tylko jedna drużyna. Zgłoszenie do 10 lipca na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokładny harmonogram rozgrywek zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeń.

Zumba w plenerze, 14 sierpnia, godz. 18.00-20.00

- otwarte zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych

plac przed MOS Zator, w przypadku deszczu sala fitness MOS Zator

Prowadzenie: Monika Giza, Anna Bernaś 

wstęp wolny

Rodzinne popołudnie w MOS Zator, 23 sierpnia, godz.17.00 – 20.00

- konkurencje, turnieje i rozgrywki rodzinne

- konkursy, turnieje i zabawy dla dzieci

- stoiska zręcznościowe, gry plenerowe

- Akademia Molkky - gra plenerowa

 

Mała akademia Musicalu, ROK Zator

22-23 lipca, godz.10.00-15.00

Podczas warsztatów będziemy śpiewać, poznamy różne muzyczne style oraz nauczymy się je rozpoznawać. Nie zabraknie wątku mówiącego o tym jak zadbać o głos. Pojawi się również warsztat z interpretacji piosenki, który przyda nam się podczas przygotowania widowiska taneczno-muzycznego, które będzie zwieńczeniem warsztatów.

Prowadzenie: Małgorzata Szybisty

Akredytacja 50 zł za całe warsztaty (z opłaty zwolnieni są uczestnicy sekcji wokalnej ROK Zator), ilość miejsc ograniczona, zapisy do 15 lipca lub do wyczerpania limitu.

 

Letnia Akademia Sztuki, ROK Zator

25 lipca -  „Mydełkowa kraina” - warsztaty robienia kolorowych, pachnących mydełek dla dzieci i młodzieży, godz.10.00-11.30, pracownia plastyczna ROK Zator, koszt 10 zł, zapisy wraz z wpłatą do 22 lipca, ilość miejsc ograniczona.

29 lipca – Plenerowa Szydełkomania - warsztaty dla młodzieży od 12 r.ż., godz. 10.00 – 12.00, zielony skwer przy ul. Słowackiego, koszt 10 zł, zapisy do 25 lipca, ilość miejsc ograniczona

1 sierpnia – Wakacyjna bransoletka – warsztaty dla młodzieży od 11 r.ż., tworzenie bransoletek na krośnie, ROK Zator, koszt 10 zł, zapisy wraz wpłatą do 29 lipca, ilość miejsc ograniczona.

20 sierpnia - „Zmalujmy coś razem” - otwarta akcja plastyczna dla dzieci, wielkie malowanie na płótnach, godz.10.00 – 11.00, zielony skwer przy ul. Słowackiego, akcja bezpłatna.

 

 

Letni Uniwersytet Dziecięcy, ROK Zator:

Wakacyjna Akademia Odkrywców z RoboTimem

2 lipca, godz.10.00-12.00 

Robotyka na wesoło - przyjdź, zbuduj i zaprogramuj robota z wykorzystaniem klocków Lego. Podczas zajęć będziemy chcieli zbudować wesołe miasteczko z różnymi rodzajami karuzel.

Warsztaty techniczno-fizyczne pt. „Dlaczego samoloty latają”. Warsztaty podczas, których dzieci poznają podstawowe prawa aerodynamiki oraz wykonają szybowiec. Dla wszystkich dzieci biorących dział w zajęciach prezent w postaci ludzika Lego do samodzielnego poskładania. 

Cena 40 zł od dziecka za całość (2 godziny), zapisy do 25 czerwca, ilość miejsc ograniczona

10 lipca, godz.10.00-12.00 

Robotyka na wesoło - przyjdź, zbuduj i zaprogramuj robota z wykorzystaniem klocków Lego. Podczas zajęć będziemy chcieli zbudować nogę piłkarza, która strzela bramki.

Warsztaty techniczno-fizyczne pt. „Dlaczego motorówki pływają”. Podczas zajęć dzieci sprawdzą jak działa siła wyporu, a następnie wykonają model łodzi z napędem. Dla wszystkich dzieci biorących dział w zajęciach prezent w postaci ludzika Lego do samodzielnego poskładania. 

Cena 40 zł od dziecka za całość (2 godziny), zapisy do 2 lipca, ilość miejsc ograniczona

 

Półkolonie z ROKiem:

I turnus: 15 – 19  lipca

Letnia Półkolonia z ROK-iem „Bezpiecznie, zdrowo i szałowo”, godz. 8.30-15.00, ROK Zator

W programie: zwiedzanie Muzeum Pożarnictwa w Alwerni, wyjazd do Stajni Mustang w Przybradzu, udział w warsztatach ze służbami mundurowymi, zawody strażackie, spotkanie z ratownikami medycznymi, wyjście do Parku Dinozaurów w Zatorze, konkursy i zabawy pod okiem instruktorów Regionalnego Ośrodka Kultury.

Półkolonia dla dzieci w wieku szkolnym (ukończone 7 lat)

Koszt półkolonii – 700 zł, w tym II śniadanie, obiad, przekąska (owoce), bilety wstępu i przejazdy, koszty warsztatów.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy w sekretariacie ROK Zator (tel. 338412166) do 25  czerwca lub do wyczerpania wolnych miejsc. Do 7 dni od zapisu obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 200 zł i odbiór karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku.

II turnus: 5-9 sierpnia 

Letnia Półkolonia z ROK-iem „Skacz, tańcz i baw się dobrze”, godz. 8.30-15.00, ROK Zator

W programie: przejazd ciuchcią do Mini Zoo- Agro Kucyk w Inwałdzie, wyjazd do Szkoły Psiej Tresury psieEgo w Wieprzu, stare i nowe zabawy podwórkowezajęcia taneczne Zumba Kids i wyjście do Parku Dinozaurów w Zatorze;

Półkolonia dla dzieci w wieku szkolnym (ukończone 7 lat)

Koszt półkolonii – 700 zł, w tym II śniadanie i obiad, przekąska (owoce), bilety wstępu i  przejazdy, koszty warsztatów.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy w sekretariacie ROK Zator (tel. 338412166) do końca czerwca lub do wyczerpania wolnych miejsc. Do 7 dni od zapisu obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 200 zł i odbiór karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku.

 

Kolonia w Gdańsku dla uczestników zajęć ROK Zator

26 lipca- 4 sierpnia 2024

koszt:1800 zł (transport, wyżywienie, wycieczki, bilety wstępów i wszystkie atrakcje)

w programie:

Plażowanie, kąpiele w morzu

Gry i zabawy, warsztaty taneczne, warsztaty wokalne, zajęcia rekreacyjne i artystyczne

Wycieczka Sopotu: Molo, Opera Leśna w Sopocie

Wycieczka Oliwy: Olivia Stars, 32 piętro widokowe, Olivia Garden, Park Oliwski, Katedra Oliwska, Koncert organowy

Rejs statkiem

Gdańskie muzea i zabytki

Jarmark Dominikański, koncerty, bajkowiska, wystawy i inne atrakcje

Ilość miejsc ograniczona.

 

Wycieczki dla dzieci:

1 lipca – Wycieczka do „AlpakiJa” - w programie: spacer, karmienie alpak, zabawy i rozgrywki sportowe, ognisko z kiełbaską, wyjazd godz.10.00, zbiórka  przy kościele w Zatorze, powrót ok. 14.30, zapisy wraz z wpłatą 50 zł do 25 czerwca, ilość miejsc ograniczona.

Wycieczki rodzinne:

24 lipca – Wycieczka do Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnego „Brama w Gorce”

Brama w Gorce to położona na wysokich pomostach ścieżka w koronach drzew, gdzie technologiczne cuda harmonijnie współgrają z dziewiczą przyrodą, odkrywając jej tajemnice. W pawilonie edukacyjnym czekają na nas interaktywne prezentacje, figury zwierząt żyjących w Gorcach, sala kinowa, gdzie pełne pasji ekranizacje przedstawiają nam cudowny świat flory i fauny Gorczańskiego Parku Narodowego. Przygotowana przez projektantów trasa prowadzi w górę aż po czubki koron drzew, a następnie w dół. Spacer kończy się wejściem do podziemnego tunelu. W programie: zwiedzanie z przewodnikiem, plac zabaw i zagroda zwierząt dla dzieci. W pobliżu znajduje się restauracja z regionalnym jedzeniem oraz kawiarnia. Wyjazd godz.9.00, zbiórka przy kościele w Zatorze, powrót ok. 18.30, zapisy wraz z wpłatą 100 zł do 10 lipca, ilość miejsc ograniczona

21 sierpnia – Rejs statkiem po jeziorze Mucharskim, czas wolny w Przystani Oblasek, dodatkowe atrakcje płatne we własnym zakresie (w ofercie rowerki wodne, kajaki dwuosobowe, łódki 6 osobowe bez patentu, obiekt gastronomiczny) wyjazd z Zatora (przy kościele), godz.10.00, powrót ok.16.00, zapisy wraz z wpłatą 55 zł do 14 sierpnia, ilość miejsc ograniczona.

 

WAKACYJNY ZAKĄTEK ZABAW w Domach Ludowych

11 lipca – Wycieczka do wioski indiańskiej „Arapaho” dla uczestników zajęć świetlicowych prowadzonych przez ROK Zator (podsumowująca rok artystyczny 2023/2024). W programie: indiańskie zabawy, zagadki, zdobywanie sprawności, ognisko i pieczenie kiełbasek, koszt 40 zł. Zapisy u instruktorów prowadzących świetlice do 30 czerwca.

Dom Ludowy w Graboszycach:

w każdy czwartek od 18 lipca do 22 sierpnia w godz. 11.30-12.30. Zapisy pod numerem tel. 338412 166, zajęcia bezpłatne, ilość miejsc ograniczona.

18 lipca - „Zagrajmy”- warsztaty muzyczno-ruchowe - zapisy do 5 lipca

25 lipca - „Makramowe sploty”- tworzenie makramowej ozdoby - zapisy do 5 lipca

1 sierpnia - „Pysznie i kolorowo”- warsztaty kulinarne - zapisy do 26 lipca

8 sierpnia - „Mały Animator”- zabawy animacyjne - zapisy do 26 lipca

22 sierpnia - „Akwarelą malowane” - warsztaty z akwarelą - zapisy do 26 lipca

Dom Ludowy w Palczowicach:

w każdy wtorek od 16 lipca do 20 sierpnia w godz. 13.00-14.00. Zapisy pod numerem tel. 338412 166, zajęcia bezpłatne, ilość miejsc ograniczona.

16 lipca - „Zagrajmy”- warsztaty muzyczno-ruchowe - zapisy do 5 lipca

23 lipca - „Makramowe sploty”- tworzenie makramowej ozdoby - zapisy do 5 lipca

30 lipca - „Pysznie i kolorowo”- warsztaty kulinarne - zapisy do 5 lipca

6 sierpnia - „Mały Animator”- zabawy animacyjne - zapisy do 26 lipca

13 sierpnia - „Roztańczone wakacje”- warsztaty taneczno-ruchowe - zapisy do 26 lipca

20 sierpnia - „Akwarelą malowane”- warsztaty z akwarelą - zapisy do 26 lipca

Budynek w Łowiczkach:

w każdy wtorek od 16 lipca do 20 sierpnia w godz. 11.30-12.30. Zapisy pod numerem tel. 338412 166, zajęcia bezpłatne, ilość miejsc ograniczona.

16 lipca - „Zagrajmy”- warsztaty muzyczno-ruchowe - zapisy do 5 lipca

23 lipca - „Makramowe sploty” -  tworzenie makramowej ozdoby - zapisy do 5 lipca

30  lipca - „Pysznie i kolorowo” - warsztaty kulinarne - zapisy do 5 lipca

6 sierpnia - „Mały Animator” -  zabawy animacyjne - zapisy do 26 lipca

13 sierpnia - „Roztańczone wakacje” - warsztaty taneczno-ruchowe - zapisy do 26 lipca

20 sierpnia - „Akwarelą malowane” - warsztaty z akwarelą - zapisy do 26 lipca

Dom Ludowy w Rudzach:

w każdy wtorek od 16 lipca do 20 sierpnia w godz. 10.00-11.00 - warsztaty, animacje łamigłówki, konkursy, tańce, zabawy. Zapisy do dnia poprzedzającego każde zajęcia (pod numerem tel. 338412 166), zajęcia bezpłatne, ilość miejsc ograniczona.

16 lipca - „Zagrajmy”- warsztaty muzyczno-ruchowe - zapisy do 5 lipca

23 lipca - „Makramowe sploty”- tworzenie makramowej ozdoby - zapisy do 5 lipca

30 lipca - „Pysznie i kolorowo” - warsztaty kulinarne - zapisy do 26 lipca

6 sierpnia - „Mały Animator” - zabawy animacyjne - zapisy do 26 lipca

13 sierpnia -„Roztańczone wakacje” - warsztaty taneczno-ruchowe - zapisy do 26 lipca

20 sierpnia - „Akwarelą malowane” - warsztaty z akwarelą - zapisy do 26 lipca

Dom Ludowy w Podolszu:

w każdy czwartek od 18 lipca do 22 sierpnia w godz. 13.00-14.00 - warsztaty, animacje łamigłówki, konkursy, tańce, zabawy. Zapisy do dnia poprzedzającego każde zajęcia (pod numerem tel. 338412 166), zajęcia bezpłatne, ilość miejsc ograniczona.

18 lipca - „Zagrajmy”- warsztaty muzyczno-ruchowe - zapisy do 5 lipca

25 lipca - „Makramowe sploty”- tworzenie makramowej ozdoby - zapisy do 5 lipca

1 sierpnia - „Pysznie i kolorowo”- warsztaty kulinarne - zapisy do 26 lipca

8 sierpnia - „Mały Animator” - zabawy animacyjne - zapisy do 26 lipca

22 sierpnia - „Akwarelą malowane” - warsztaty z akwarelą - zapisy do 26 lipca

Dom Kultury w Trzebieńczycach:

w każdy czwartek od 13 lipca do 24 sierpnia w godz. 10.00-11.00. Zapisy pod numerem tel. 338412 166, zajęcia bezpłatne, ilość miejsc ograniczona.

18 lipca - „Zagrajmy” - warsztaty muzyczno-ruchowe - zapisy do 5 lipca

25 lipca - „Makramowe sploty”- tworzenie makramowej ozdoby - zapisy do 5 lipca

1 sierpnia - „Pysznie i kolorowo” - warsztaty kulinarne - zapisy do 26 lipca

8 sierpnia - „Mały Animator” - zabawy animacyjne - zapisy do 26 lipca

22 sierpnia - „Akwarelą malowane”- warsztaty z akwarelą - zapisy do 26 lipca

 

OFERTA OTWARTA  dla wszystkich zainteresowanych

KONCERTY I WYDARZENIA, Patio Słowackiego Zator, Rynek

6-7 lipca Święto Karpia – koncerty: Estrada Młodych, Dzień Dobry, Kiwi, Oskar Cyms z zespołem, Orkiestra Dęta ROK Zator, Podolszanka, Julia Kozłowska z zespołem, Krzywa Alternatywa, Małgorzata Szybisty, Julia Dąbrowska i Mateusz Pierożek z zespołem, Karolina Fryt, Becky Sangolo, Sławomir.  Ponadto: pokazy taneczne, karate, spektakl w wykonaniu Kultureski i animacje dla dzieci, pokazy i stoiska kulinarne, miasteczko karpiowe, stragany rękodzielnicze, zwiedzanie zbiorów TMZZ, przejazd bryczką i wiele innych atrakcji…

Wakacyjne Granie z ROK Zator:

14 lipca –-MuzyKajaka na Trawnej Górze, koncert zespołu MuzyKajaka, wstęp wolny, dla zainteresowanych przejazdem zorganizowanym z Zatora i z powrotem cena za transport 25 zł (autokar godz.16.30 przy kościele), zakup biletów do 9 lipca lub do wyczerpania miejsc. Koncert godz. 18.00, Trawna Góra w Marcyporębie, organizatorzy CKiP Brzeźnica i ROK Zator 

24  lipca – Koncert „ Mój czas” – Kasia i Artur Likus z zespołem, godz. 19.00, Patio Słowackiego Zator, (w przypadku deszczowej pogody koncert w auli)

28 lipca -  Operetka pod chmurką „Gdzieś, daleko, stąd...muzyczna podróż z Metropolitan Opera przez Broadway do Hollywood”. W programie amerykańskie przeboje operowe, musicalowe i filmowe.

Obsada:  Joanna Trafas – sopran, John-Andrew Fernandez – baryton oraz zespół instrumentalny pod kierunkiem Emilii Bernackiej

godz. 17.00, Patio Słowackiego Zator, (w przypadku deszczowej pogody koncert w auli)
7 sierpnia – Koncert  „Mój czas” – Duet akustyczny GraKóbik , godz.19.00, Patio Słowackiego Zator (w przypadku deszczowej pogody koncert w auli)

15 sierpnia –- Święto Miasta i Gminy Zator, Jarmark Świętego Rocha, koncerty: Orkiestra Dęta ROK Zator, Grzeczni Chłopcy, Bubliczki, pokazy: Teatr Sztuka Ciała – Klaunadzińscy, Kapelusznik z ogniem, wioska rycerska, stragany i warsztaty rękodzielnicze, tradycyjny poczęstunek. MOS Zator, ul. Parkowa 6

18 sierpnia – Gminne Dożynki – Podolsze

28 sierpnia – Letnie Tortury Muzyczne – koncert solistów i zespołów kameralnych, godz. 17.00  Patio Słowackiego Zator ( w przypadku deszczowej pogody koncert w auli), organizator PSM Wadowice

 

Wakacyjne Pikniki i Kina plenerowe:

29 czerwca – Laskowa

Piknik rodzinny- „Witajcie w naszej bajce”

godz. 16.00 - „Złota Kaczka”- spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krak-Art-Bis, Bajeczne melodie Małgorzaty Szybisty, konkurencje i zabawy, bańkowe szaleństwa, kolorowe tańce-skakańce-malowańce, ogródek dla najmłodszych i pyszny poczęstunek. 

godz. 21.30 – Kino plenerowe 

Miejsce: plac zabaw w Laskowej

Organizatorzy: Rada sołecka wsi Laskowa, ROK Zator, OPS Zator  

30 czerwca – Trzebieńczyce

Piknik rodzinny „Witajcie w naszej bajce”

godz. 16.00 – „Rubinowy książe” - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krak-Art-Bis, konkurencje zabawy, bańkowe szaleństwa, kolorowe tańce-skakańce-malowańce, ogródek dla najmłodszych i pyszny poczęstunek. 

Miejsce: plac przy Domu Kultury, w przypadku deszczu - w Domu Kultury w Trzebieńczycach

Organizatorzy: Rada sołecka wsi Trzebieńczyce, KGW „Trzewoje”, ROK Zator, OPS Zator

13 lipca – Podolsze

Piknik rodzinny „Witajcie w naszej bajce”

godz. 16.00- „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krak-Art-Bis, Bajeczne melodie Małgorzaty Szybisty, konkurencje i zabawy, bańkowe szaleństwa, kolorowe tańce-skakańce-malowańce, ogródek dla najmłodszych i pyszny poczęstunek. 

Miejsce: plac zabaw Podjarki w Podolszu, w przypadku deszczu - w Domu Ludowym w Podolszu

Organizatorzy: Rada sołecka wsi Podolsze, KGW Podolsze, ROK Zator, OPS Zator  

17 lipca – Zator 

godz. 21.15 - Kino plenerowe 

Miejsce: Zator CAZ ul. Słowackiego 15, w przypadku deszczu - w auli CAZ

Organizatorzy: Zarząd Osiedla Centrum, Zarząd Osiedla Podlipki, Zarząd Osiedla Królewiec, ROK Zator, OPS Zator

20 lipca – Łowiczki

Piknik rodzinny „Witajcie w naszej bajce”

godz. 16.00 – „Złota Kaczka”- spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krak-Art-Bis, konkurencje i zabawy, bańkowe szaleństwa, kolorowe tańce-skakańce-malowańce, ogródek dla najmłodszych i pyszny poczęstunek. 

godz. 21.00 – Kino plenerowe

Miejsce: plac przy budynku przedszkola, w przypadku deszczu - w sali świetlicowej

Organizatorzy: Rada sołecka wsi Łowiczki, KGW Łowiczki, ROK Zator, OPS Zator

21 lipca – Zator

Piknik rodzinny „Witajcie w naszej bajce”

godz. 15.00 –Koncert Cioci TUNI – muzyczna podróż w bajkowy, roztańczony i rozśpiewany świat, Zumba Kids, konkurencje i zabawy, bańkowe szaleństwa, kolorowe tańce-skakańce-malowańce, ogródek dla najmłodszych i pyszny poczęstunek. 

Miejsce: MOS Zator, w przypadku deszczu koncert odbędzie się w budynku MOS

Organizatorzy: Zarząd Osiedla Centrum, Zarząd Osiedla Podlipki, Zarząd Osiedla Królewiec, ROK Zator, OPS Zator

27 lipca – Grodzisko

Piknik rodzinny  „Witajcie w naszej bajce”

godz. 16.00- „Calineczka”- spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krak-Art-Bis, konkurencje i zabawy bańkowe szaleństwa, kolorowe tańce-skakańce-malowańce, ogródek dla najmłodszych i pyszny poczęstunek.

Miejsce: plac przy szkole, w przypadku deszczu - w budynku szkoły

Organizatorzy: Rada sołecka wsi Grodzisko, KGW Grodzisko, ZSiSSM w Grodzisko, ROK Zator, OPS Zator

3 sierpnia – Graboszyce

Piknik rodzinny „Witajcie w naszej bajce”

godz. 16.00 „Witajcie w naszej bajce” spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Kokon, konkurencje i zabawy, bańkowe szaleństwa, kolorowe tańce-skakańce-malowańce, ogródek dla najmłodszych i pyszny poczęstunek.

Miejsce: plac przy DL, w przypadku deszczu - w Domu Ludowym

Organizatorzy: Rada sołecka wsi Graboszyce, KGW Graboszyce, ROK Zator, OPS Zator 

10 sierpnia – Smolice

Piknik rodzinny „Witajcie w naszej bajce”

godz. 16.00  spektakl dla dzieci, Bajeczne melodie Małgorzaty Szybisty, konkurencje i zabawy, bańkowe szaleństwa, kolorowe tańce-skakańce-malowańce, ogródek dla najmłodszych i pyszny poczęstunek.

godz. 20.30 - Kino plenerowe 

Miejsce: plac przy OSP, w przypadku deszczu - w sali OSP

Organizatorzy: Rada sołecka wsi Smolice, KGW Smolice, ROK Zator, OPS Zator  

11 sierpnia – Zator Bugaj

Piknik rodzinny „Witajcie w naszej bajce”

godz. 16.00 - spektakl dla dzieci, Bajeczne melodie Małgorzaty Szybisty, konkurencje i zabawy, bańkowe szaleństwa, kolorowe tańce-skakańce-malowańce, ogródek dla najmłodszych i pyszny poczęstunek. 

Miejsce: plac zabaw, w przypadku deszczu w świetlicy KGW

Organizatorzy: Komitet Osiedlowy Bugaj, KGW Bugaj, ROK Zator, OPS Zator

25 sierpnia – Palczowice

Piknik rodzinny  „Witajcie w naszej bajce”

godz. 16.00 - „Witajcie w naszej bajce”- spektakl dla dzieci w wykonaniu Nona Art. Studio, Bajeczne melodie Małgorzaty Szybisty, konkurencje i zabawy, bańkowe szaleństwa, kolorowe tańce-skakańce-malowańce, ogródek dla najmłodszych i pyszny poczęstunek.

Miejsce: plac przy DL, w przypadku deszczu - w Domu Ludowym w Palczowicach,

Organizatorzy: Zarząd Osiedla Morysina, Rada Sołecka wsi Palczowice, KGW Palczowice, ROK Zator, OPS Zator

29 sierpniaZator 

godz. 16.00 - Piknik rodzinny na zakończenie wakacji na Podlipkach,

„Witajcie w naszej bajce”- spektakl dla dzieci w wykonaniu Nona Art. Studio, Bajeczne melodie Małgorzaty Szybisty, konkurencje i zabawy, bańkowe szaleństwa, kolorowe tańce-skakańce-malowańce, ogródek dla najmłodszych i pyszny poczęstunek. 

Miejsce: Osiedle Podlipki

Organizatorzy: Zarząd Osiedla Podlipki, ROK Zator, OPS Zator

1 września – Rudze

Piknik rodzinny „Witajcie w naszej bajce”

godz. 16.00 – „Witajcie w naszej bajce” - spektakl dla dzieci w wykonaniu Nona Art. Studio, Bajeczne melodie Małgorzaty Szybisty, bańkowe szaleństwa, kolorowe tańce-skakańce-malowańce, ogródek dla najmłodszych i pyszny poczęstunek.

Miejsce: boisko, w przypadku deszczu - w Domu Ludowym

Organizatorzy: Rada sołecka wsi Rudze, KGiGW Rudze, ROK Zator, OPS Zator  

Więcej informacji na rokzator.pl