3 października w Palczowicach drużyna TVP Kraków zagra z reprezentacją Dolina Karpia English School. Przed nami kolejny charytatywny piknik. W tym. roku pomagamy Jasiowi Leśniakowi z Laskowej.

Problemy chłopczyka zaczęły się tuż po jego narodzinach.

„Chwile radości przyćmił strach, paraliżujący strach. Nasz malutki synek tylko co przyszedł na świat, a już musiał toczyć walkę o życie” – mówią rodzice Janka. Dzieciątko doznało zawału tętnicy środkowej mózgu, co spowodowało porażenie lewej strony jego ciała. Złe wiadomości spływały i dalej spływają na rodziców lawinowo. Janek ma problemy z utrzymaniem równowagi. Okazało się też, że chłopczyk zmaga się również z uszkodzeniem nerwu wzrokowego. Jest jeszcze malutki Nie rozumie swoich ograniczeń, ale to właśnie teraz musimy zrobić wszystko, by wywalczyć dla niego lepszą przyszłość. „Nie mamy czasu do stracenia, dlatego prosimy – pomóżmy małemu Jasiowi” – proszą rodzice Janka.

Jeśli chcecie pomóc, możecie wpłacić korzystając ze skarbonki >>>TUTAJ<<<. 21 i 22 września od 17 do 19 w Domu Ludowym w Podolszu będzie można przekazać fanty na loterię, która odbędzie się podczas pikniku. Organizatorzy zbierają: nowe zabawki, art. papiernicze, szkolne, art. gospodarstwa domowego, chemię i kosmetyki, rękodzieło, bony i vouchery itp.

Harmonogram Pikniku

godz.13.15 – Pokaz „Muzyka afrykańska- mowa bębnów” 

godz.13.40 - Koncert Małgorzaty Szybisty

godz.15.15 – Pokazy ratownictwa medycznego, strażackie

godz.16.15 – Koncert Dziki Acoustic

Ogródek zabaw dla najmłodszych: klockomania, warsztaty artystyczne, karpikowe zabawy, puzzle

organizator: ROK Zator

godz.14.30 -  Międzykontynentalny Mecz Charytatywny o Puchar Burmistrza Zatora  

i Dyrektora TVP Kraków

DOLINA KARPIA ENGLISH SCHOOL i przyjaciele contra TVP KRAKÓW i przyjaciele

organizator: Dolina Karpia English School