W ostatnią sobotę jeźdźcy poznawali walory Zatora i okolic oraz wzięli udział w tradycyjnej gonitwie za lisem. Za nami zorganizowany po raz dugi Hubertus w Stajni Rafał.

- Moi drodzy II HUBERTUS w Stajnia Rafał już za Nami.

Chciałbym serdecznie podziękować p.Burmistrzowi Mariuszowi Makuch, dyrekcji Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze, Straży OSP Zator za okazane wsparcie i pomoc. Dziękuję za Waszą obecność i stworzenie niesamowitej atmosfery.

Dziękuje szczególnie wszystkim uczestnikom. Bardzo cieszył widok kibiców i miłośników zwierząt. Słowa podziękowania kieruję do Grupy Active Dog za wspaniały pokaz szkolenia psów, do Grupy Militarnej z Trzebini, Marcinowi dziękuję za nagłośnienie, Tobiaszowi za kuchnię.  Dziękuję Wam, moi drodzy znajomi i przyjaciele, za Waszą pomoc i ogromny wkład w organizację tegorocznego, historycznego już II HUBERTUSA Stajni Rafał.

W II HUBERTUSIE Stajni Rafał wzięło udział ostatecznie 16 koni. Najpierw wyruszyliśmy w teren, by pokazać namiastkę malowniczej Zatorszczyzny. Na terenie Łowiska Podolsze, dzięki uprzejmości P. Sałaciaka, mogły odpocząć nasze konie, a uczestnicy wzmocnić się smacznymi wędzonymi rybami.

Puchar z rąk Burmistrza Zatora p. Mariusza Makuch odebrała zwyciężczyni Gonitwy za Lisem - Julia ze Skoczowa na koniu Cantor.

Raz jeszcze dziękuję za wspaniałą zabawę, niezwykle sympatyczne towarzystwo. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz i nie dwa. Zapraszam na kolejne nasze imprezy. Dziękuję i do zobaczenia! - czytamy na FB Stajni Rafał. fot. Sebastian Żabiński Safari Doliny Karpia

Więcej zdjęć na Safari Doliny Karpia