Świetny początek rundy wiosennej sezonu piłkarskiego notują wszystkie drużyny piłkarskie Zatorzanki. Zawodnicy zaczęli treningi w połowie stycznia i frekwencja  oraz zaangażowanie na treningach i w meczach kontrolnych była dobrą prognozą na nadchodzącą rundę wiosenną piłkarskich rozgrywek.

Seniorzy po rezygnacji  trenera oraz odejściu  9 zawodników byli przez niektórych  skazywani w tej rundzie na porażki pokazują, że zaangażowanie w treningach oraz ambicje mają ogromny wpływ na postawę na boisku. Drużyna ma nowego trenera ,który stawia na młodzież ,powrócili też wychowankowie naszego kluby i cała grupa tworzy bardzo dobrą atmosferę , a przede wszystkim zdobywa kolejne zwycięstwa. Seniorzy zdobyli już w 6 meczach 16 punktów /5 zwycięstw i jeden remis/,czyli tyle samo co w poprzedniej całej rundzie. W  tabeli A klasy  samej rundy  wiosennej to jak na razie Zatorzanka jest  na pierwszym miejscu. Liczymy ,że drużyna będzie się nadal rozwijać poprzez zaangażowanie szczególnie naszych wychowanków.

Juniorzy Starsi   z uwagi na wycofanie się kilku drużyn z ligi z opóźnieniem zaczynają walkę na ligowych boiskach od maja.

Trampkarze Zatorzanki również świetnie radzą sobie  w lidze ,gdzie  zajmują pierwsze miejsce ,a zwyciężali kolejno z Łękami 2-0, Jawiszowicami 9-1 , Zaborzem 10-1 i Witkowicami 4-1 i oby ta passa trwała do końca sezonu.

Młodziki Zatorskiego Klubu to pokaz świetnej skuteczności w kolejnych meczach rundy wiosennej Ligi powiatowej i zwycięstwa z Chełmku 5-0, z Przeciszowem 12-0 i w Brzeszczach  5-1. Drużyna  zdecydowanie prowadzi w tych rozgrywkach.

Orliki występują na turniejach ,które rozgrywane są na sztucznej murawie na orlikach, zawodnicy tej grupy to dwie drużyny, które radzą sobie bardzo dobrze w swoich grupach, a I drużyna wyśmienicie bo wygrała  dwa  turnieje.

Żaki występujący również w turniejach orlikowych zaliczyli świetny występ zwyciężając jedyne  rozegrane dotąd  zawody

Skrzaty Zatorzanki pilnie trenują i jeszcze z większym zaangażowaniem uczestniczą w turniejach. Wszystkie spotkania naszej najmłodszej drużyny są pełne radości i optymizmu. 

Na terenie obiektu  Zatorzanki pełną parą idą prace związane z budową nowego budynku i trybuny. Powstała już pełna bryła ,  która pokazuje że będzie to bardzo nowoczesny i spełniający oczekiwania budynek, na który czekają wszyscy zawodnicy ,członkowie Klubu oraz sympatycy. Zarząd Klubu pracując społecznie cały czas stara się, aby wszyscy zawodnicy mogli uczestniczyć w meczach i turniejach oraz  przygotowuje całą infrastrukturę dwóch boisk do zawodów. W przerwie letniej będzie zorganizowany obóz piłkarski w Murzasichle k. Zakopanego na który zapisało się już ponad 40 zawodników. Wszystkich chętnych do pracy społecznej na rzecz klubu LKS Zatorzanka zapraszamy na ulice Parkową 4.Możecie nas śledzić na https://www.facebook.com/profile.php?id=100054512738076