Gabriela Wojtyła została liderką Pucharu Polski, Nikola Gliniecka nie chce być gorsza od doświadczonej koleżanki klubowej i utrzymuje prowadzenie w pucharowym rankingu wśród juniorek!

W Wałbrzychu, rozegrano piątą już eliminację tegorocznego cyklu Pucharu Polski MTB. Wyścig miał rangę C2 światowej federacji UCI, co spowodowało obecność wielu zagranicznych zawodników. W tej międzynarodowej obsadzie Gabriela Wojtyła zajęła drugie miejsce w kategorii elity Pań, a Nikola Gliniecka ukończyła rywalizację na piątej pozycji, będąc jednocześnie najlepszą z pierwszorocznych juniorek.

Obie zawodniczki przyzwyczaiły nas do jeszcze lepszych wyników, jednak obciążenia, jakim musiały sprostać w ostatnim czasie podczas przygotowań do Mistrzostw Polski oraz udział w Pucharze Świata, nie pozwoliły na walkę o wyższe lokaty. Mimo wszystko, obie zawodniczki mogą cieszyć się z zajmowanej pozycji liderki Pucharu Polski. Do końca cyklu pozostały jeszcze 2 wyścigi.

Zapraszamy na zajęcia sportowe w każdy wtorek w Graboszycach - kolarstwo, oraz w środy w strefie SRS Zator o godz 10:00.  piłka siatkowa / lekkoatletyka.